Lekarze Kraśnik

lekarz Iwona Puzoń

Neonatolog, Pediatra

Przyzakładowa Przychodnia Rehabilitacyjna przy Spółdzielni Inwalidów "Jedność"
Niepodległości 10
23-210 Kraśnik

Prowadzi moją córeczkę od urodzenia, świetna, kompetentna dr nie potrafiłabym zaufać nikomu innemu, polecam
Opinia dodana przez: sylwia

Paweł Bieliński

Krasińskiego 8 lok. 3
23-210 Kraśnik

dr bieliński jest świetnym lekarzem. jest uprzejmy, miły, poświęca pacjentowi odpowiednio dużo czasu, tłumaczy choroby i metodę leczenia.lekarz z powołania godny polecenia:)

lekarz Ewa Jaszkowicz

Dermatolog

Ośrodek Dializ nr 6 w Kraśniku
aleja Niepodległości 25
23-210 Kraśnik

Bardzo dobry specjalista osiaga rewelacyjne efekty leczenia

lekarz Dorota Łyszczarz

Internista, Endokrynolog

23-200 Kraśnik

Bardzo miła, uprzejma i kompetentna. Mam do niej zaufanie. Skromna. Atmosfera wizyty pełna szacunku do pacjenta.
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Leokadia Dąbska

Lekarz medycyny pracy

23-200 Kraśnik

Feel care, sympathy, warmth and respect. I am lucky to have such a doctor. Poczuj troskę, współczucie, ciepło i szacunek. Mam szczęście, że mam takiego lekarza.
Opinia dodana przez: Ihor

lekarz Kamil Sobótka

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Kraśniku
ulica Chopina 13
23-200 Kraśnik

Pan Doktor jest bardzo kompetentnym specjalistą. Nie pozostawia pytań bez odpowiedzi. Dokładnie tłumaczy problem, plan leczenia oraz dalszej diagnostyki. Oby takich lekarzy było więcej. Polecam każdemu i jestem bardzo wdzięczna.
Opinia dodana przez: Aleksandra S

lekarz Paweł Malik

Urolog

23-200 Kraśnik

Warto umówić się na wizytę. Dokładny, wszystko wytłumaczy. Zwraca uwagę na inne ewentualnie związane dolegliwości.
Opinia dodana przez: Tomasz

lekarz Tobiasz Kardas

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Kraśniku
ulica Chopina 13
23-200 Kraśnik

Bardzo uprzejmy, miły i kompetentny. Godny polecenia dla innych. Chciałabym aby wszyscy lekarze byli tak uprzejmi do pacjentów.
Opinia dodana przez: Zofia

lekarz Wojciech Prażmo

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

ulica Racławicka 6/7
23-200 Kraśnik

Jestem młodą dziewczyną, która w ubiegłym roku rozpoczęła leczenie u Doktora Pażmo. Przy pierwszej wizycie byłam mocno zdenerwowana, jednak on mnie uspokoił, skierował na wszystkie potrzebne badania i rozpoczęliśmy leczenie. Po pół roku przeszłam operację usunięcia guzka piersi prawej (szybki zabieg, mało inwazyjny). Przed jak i po operacji byłam stale kontrolowana przez niego i personel. Serdecznie polecam Doktora Prażmo! Jest to lekarz oddany swojej pracy, bardzo dokładny, widać,że kocha swoją ...
Opinia dodana przez: Małgorzata

dr n. med. Marek Urban

Chirurg ogólny, Urolog

Centrum Medyczne Luxmed Sp.z o.o.- Kraśnik filia nr 5
ul. Gabriela Narutowicza 1/10
23-200 Kraśnik

Byłam u wielu lekarzy urologów, przepisywano mi ciagle antybiotyki. Dopiero doktor Urban wiedział co mi jest , przeprowadził operacje i dzis jestem zdrowa. Jestem szczęśliwa, ze dokuczliwe objawy przeszły! Dziękuje!!!!
Opinia dodana przez: Ewa

dr hab. n. med. Janusz Borowicz

Narutowicza 40 lok. 5
23-200 Kraśnik

Świetny specjalista, podchodzi indywidualnie do pacjenta. Szybko, sprawnie (i dobrze!) prowadzi leczenie. Polecam Go jako naprawdę dobrego stomatologa.

lekarz Michał Madras

Piaskowa 61
23-200 Kraśnik

Badanie fizykalne bardzo przyjemne, gdyż profesjonalne. Czułam się bardzo komfortowo. Doktor wszystko mi na spokojnie wytłumaczył, bardzo go polecam, gdyż jest bardzo przyjemny w odbiorze.
Opinia dodana przez: M

lekarz Anna Modrzewiecka

Krasińskiego 8 lok. 3
23-210 Kraśnik

W Gabinecie okulistycznym u Pani Anny Modrzewieckiej w Lublinie leczę się od dłuższego czasu. Z punktu widzenia pacjenta stwierdzam dużą fachowość i zaangażowanie w swojej pracy u Pani Doktor. Ja reprezentuje starsze pokolenie i polecam każdemu kto chce być dobrze leczony i uprzejmie traktowany. H.F.
Opinia dodana przez: halfusz
Pani została nam polecona przez znajomych i nie zawiodłyśmy się. Ogromną jej zaletą jest takt i cierpliwość oraz właściwe podejście do dziecka. Oliwia bardzo ją lubi. Każde zajęcia są omawiane, dostajemy materiały na których możemy pracować w domu.Jedynym minusem jest częstotliwość wizyt, ale wynika to z tego,że pani logopeda ma pod opieką bardzo dużo dzieci. Polecam w 100% jako świetnego fachowca! Barbara

lekarz Teresa Brajerska

Centrum Medycyny Rodzinnej Gliniewicz i Spółka Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Spółka Jawna- Przychodnia dla dorosłych
Sikorskiego 11
23-210 Kraśnik

Świetna Pani Dr. Bardzo szybko zostały nam dobrane odpowiednie leki i wdrożone leczenie. chodziliśmy ponad rok po specjalistach i nikt nie zauważył astmy u syna, ciagle słyszeliśmy ze alergia bądz powikłania po chorobach. Po wdrożonym leczeniu syn w końcu zaczął funkcjonować normalnie. Polecam każdemu ogrom wiedzy i świetne podejście do małego pacjenta.
Opinia dodana przez: Mama astmatyka
Bez względu czy wizyta prywatna czy nie doktor jest skupiony na pacjencie, w najbardziej dramatycznych i stresujących sytuacjach spokojny, rzeczowy, uprzejmy, kulturalny, nigdy nie odmawia pomocy. Jego wiedza idzie w parze z praktyką, najwspanialszy chirurgiczny duet z dr Agnieszką Pęcak, oboje godni zaufania. Wspaniały lekarz i wspaniały człowiek.
Jestem bardzo strachliwa jeśli chodzi o dentystów. Jak powiedziałam że bardzo się boje to delikatnie do mnie podeszła i zaskoczyła mnie opanowaniem i cierpliwością. Wszystko mi wytłumaczyła i dużo mniej się bałam. A i co ważne, pani chociaż przyjęła mnie prywatnie to usunęła mi kamień z ząbków na NFZ także nie musiałam za to płacić. POLECAM z czystym sumieniem, również tym którzy gabinet stomatologiczny omijają szerokim łukiem ze względu na ...

lekarz Marian Szubstarski

Stop Medic
ul. Kochanowskiego 3a/1
23-200 Kraśnik

Świetny lekarz zna się na rzeczy z wielkim sercem dla pacjentów..Jednym słowem złota rączka,warty polecenia..Dzięki niemu nie mam obaw przed kolejną operacją drugiego kolana :) Po udanej operacji znaczną widzę poprawę..minoł uciążliwy ból..Pozdrawiam Pana Doktora i cały personel w Kraśniku..Do zobaczenia :)
Opinia dodana przez: Była Pacjentka

dr hab. n. med. Grzegorz Polak

Ginekolog położnik, Ginekolog

23-200 Kraśnik

Kompetencje: - precyzyjnie diagnozuje schorzenia, - posiada szeroki zakres wiedzy z zakresu ginekologii i położnictwa, - rzetelnie planuje terapię, - profesjonalnie wykonuje zabiegi i operacje ginekologiczne. Tłumaczenie choroby i leczenia: - tłumaczy w jasny, zrozumiały sposób, - wymienia wszystkie możliwe sposoby leczenia danego schorzenia, - proponując określony rodzaj terapii uzasadnia własne stanowisko w tej sprawie oraz wyjaśnia dlaczego należy zrezygnować z innych sposobów leczenia. Kompleksowość podejścia: - doktor Grzegorz Polak ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

Barbara Mroczek

Mickiewicza 1e
23-210 Kraśnik

Leczę się u Pani doktor od wielu lat, jest bardzo miła, zawsze mi pomaga oraz wszystko dokładnie tłumaczy. Od kilku lat noszę soczewki i mimo paru komplikacji spowodowanych moim zaniedbaniem Pani doktor dzielnie mnie leczy.